Skąd wziąć kartony do przeprowadzki?
Skąd wziąć kartony do przeprowadzki?
Kartony - najlepiej pojemne i wytrzymałe - to niezbędny element każdej przeprowadzki. To w nie spakujemy bez problemu książki, ubrania, naczynia i wiele innych przedmiotów codziennego użytku, które chcemy zabrać ze sobą do nowego domu. Skąd wziąć kartony przeprowadzkowe i w jaki sposób się do nich spakować, aby oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu i mieć pewność, że przewieziemy wszystko z miejsca na miejsce w całości?
 

Kartony ze sklepu

Sklepy spożywcze i z materiałami budowlanymi dysponują opakowaniami kartonowymi, które mogą udostępnić za darmo. Warto pojawić się w sklepie w dniu dostawy i po prostu poprosić o nie lub zapytać pracownika sklepu, czy możesz liczyć na odłożenie ich przy kolejnej dostawie. Przy przeprowadzce doskonale sprawdzą się kartony,  w których przewożone są alkohole, napoje lub warzywa - wykonane z grubego, wytrzymałego na obciążenia kartonu mogą posłużyć na przykład do przewiezienia naczyń szklanych, owiniętych dodatkowo w folię lub miękki materiał. 
 

Gotowe kartony od producenta

Wiele osób odkłada pakowanie przed przeprowadzką na ostatnią chwilę i zależy im na czasie. Jeśli nie chcesz krążyć po okolicznych sklepach w poszukiwaniu kartonów, możesz rozważyć zakup gotowych opakowań tego typu. Zwróć uwagę, czy mają one oznaczenie "przeprowadzkowe" - będą wykonane z 5 warstw kartonu, co pozwoli na przewiezienie delikatnych i jednocześnie mających swój ciężar przedmiotów. Sprawdzony producent opakowań kartonowych oferuje je najczęściej w większych zestawach, po 10-20 sztuk, co jest zdecydowanie bardziej ekonomiczne. Niekoniecznie muszą być one w bardzo dużych rozmiarach. Wypchane po brzegi rzeczami mogą być ciężkie do zniesienia i wniesienia. 
 

Kartony od firmy przeprowadzkowej

Jeśli planujesz przeprowadzkę z pomocą firmy, która zajmie się przewiezieniem Twoich rzeczy, możesz zapytać, czy nie dysponuje ona gotowymi kartonami, służącymi do spakowania. W wielu firmach nie tylko możesz w ten sposób zadbać o bezpieczeństwo swoich rzeczy, ale też za dodatkową opłatą zamówić pakowanie ich przez pracowników.
 • radmot

   

  Nasi klienci:

 • expuch

   

  Nasi klienci:

 • fogiel

   

  Nasi klienci:

 • stanley

   

  Nasi klienci:

 • nordi

   

  Nasi klienci:

 • ken-but

   

  Nasi klienci:

 • anabell

   

  Nasi klienci:

 • nina-vest

   

  Nasi klienci:

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl