O nas

 

Jesteśmy rodzinną firmą (http://www.karinaopakowania.pl/) zajmującą się produkcją opakowań z tektury dla sklepów, producentów oraz klientów indywidualnych.

Gdy 15 lat temu zaczynaliśmy od niewielkich zleceń, naszymi klientami stali się lokalni producenci i okoliczni przedsiębiorcy. Z roku na rok przybywało zleceń, a rejon naszych usług kreślił coraz szersze koła. Dziś, motywowani Państwa zadowoleniem oraz rosnącym popytem na nasze produkty, podjęliśmy decyzję o otwarciu sklepu internetowego (OPAKUJEMY24.pl) i rozpoczęciu sprzedaży wysyłkowej. Mamy nadzieję, iż stanie się on pomocnym narzędziem oraz ułatwieniem zarówno we współpracy z obecnymi, jak i nowymi klientami.  

Posiadamy szeroki asortyment materiałów i bogate zaplecze techniczne. Wiedza i doświadczenie zdobyte na polskim rynku jako producent opakowań kartonowych i tekturowych pozwala nam tworzyć produkty dostosowane do Państwa preferencji oraz indywidualnych potrzeb.

Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego materiału, opracujemy logo, które następnie nadrukujemy na opakowanie, a przed rozpoczęciem hurtowej produkcji, przygotujemy darmową partię próbną. 

Zapraszamy do sprawdzenia, jak wyglądają przykładowe opakowania wysyłkowe, kartony przeprowadzkowe, opakowania spożywcze i inne kartonowe opakowania, w których sprzedaży specjalizujemy się od lat.

Życzymy sobie i Państwu jak najlepszej współpracy!

 • radmot

   

  Nasi klienci:

 • expuch

   

  Nasi klienci:

 • fogiel

   

  Nasi klienci:

 • stanley

   

  Nasi klienci:

 • nordi

   

  Nasi klienci:

 • ken-but

   

  Nasi klienci:

 • anabell

   

  Nasi klienci:

 • nina-vest

   

  Nasi klienci:

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl