Pudełka z logo firmy

Oferujemy naszym klientom możliwość wykonania pudełka z logo firmy. Tego rodzaju produkty wykorzystywane są do celów reklamowych lub obdarowania ważnych partnerów biznesowych. Eleganckie i stylowe opakowanie np. nagrody w konkursie konsumenckim, może być używane jako element marketingu bezpośredniego. Nasze kartony z logo powstają z najlepszych dostępnych materiałów na rynku, dzięki temu są one trwałe, solidne i charakteryzują się estetycznym wyglądem.

Jak tworzymy opakowania z logo firmy?

Pudełka czy też opakowania z logo tworzone przez nas są zaplanowanym w każdym detalu produktem. Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia, rozmawiamy z klientem o jego wyobrażeniach i wymaganiach. Pomagamy wybrać odpowiedni materiał, w razie potrzeby zaprojektujemy logo, oraz przedstawimy wynik naszej pracy, przed ostatecznym skierowaniem projektu do druku.

W ten sposób pudełka na zamówienie z logo będą stanowić integralną część wizerunku danej firmy. Często są pierwszym elementem, na jaki klient zwraca uwagę, dlatego dokładamy wszystkich starań by pudła, opakowania oraz kartony z logo nie tylko zadawałaby naszego klienta, ale przyczyniały się do tworzenia pozytywnego wizerunku jego firmy.


Kartony z logo dla każdego

Obecnie jesteśmy w stanie przygotować praktyczne i wytrzymałe pudełka z logo dla firm z każdej branży. Poza tradycyjnymi opakowaniami oferujemy torby papierowe, opakowania wysyłkowe czy też przeróżnej wielkości kartony. Logo konkretnej firmy może być umieszczona na każdym z tych produktów.

Pudełka na zamówienie z logo firmowym

Matryca do druku Matryca do druku
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • radmot

   

  Nasi klienci:

 • expuch

   

  Nasi klienci:

 • fogiel

   

  Nasi klienci:

 • stanley

   

  Nasi klienci:

 • nordi

   

  Nasi klienci:

 • ken-but

   

  Nasi klienci:

 • anabell

   

  Nasi klienci:

 • nina-vest

   

  Nasi klienci:

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl